OccamFi (OCC): kryptowaluta-recenzja, recenzje

Przegląd OccamFi (OCC): kryptowaluta-recenzja 17 / 02 / 20 Bartosz Paluch Goście: 561 Ocena:

OccamRazer to pierwsza kompletna platforma startowa dla ekosystemu Cardano. Dzięki szerokiej gamie profili pozyskiwania funduszy OccamRazer będzie kluczem do odblokowania płynności ekosystemu Cardano.


Wraz ze wzrostem liczby zdecentralizowanych ekosystemów pojawiających się z roku na rok, dla wielu w branży blockchain jest to ciągła praca, po prostu obserwowanie nowych rozwiązań. W ramach tych wybuchowych nowych ekosystemów zdecentralizowane finansowanie, lepiej znane jako DeFi, również poszerzyło naszą wiedzę na temat tego, jak może wyglądać idylliczny system finansowy na blockchain.


Pojawiło się wiele nowych produktów DeFi, od platform pożyczkowych i pożyczkowych po ubezpieczenia, syntetyki, finansowanie społecznościowe, instrumenty pochodne i protokoły zarządzania aktywami. Tylko w 2020 r. do Dapp Radar wysłano ponad 230 aplikacji DeFi, z czego 45% Działa w sieci Ethereum. Wiele z tych projektów osiągnęło kapitalizację rynkową w wysokości miliardów dolarów.


Długowieczność jest rzadka w branży blockchain. Zamiast tego Zwykle koncentrujemy się na sprincie do mety i innowacjach. Ale innowacje ze względu na innowacje nie są z natury dobre. Kiedy w łańcuchu przechowywane są miliardy dolarów, czy możemy sobie pozwolić na szybkie działanie i łamanie rzeczy?


Obecnie tworzony ekosystem DApps ma poważne wady. Należą do nich powolne, niewyłączne środowiska o wysokich opłatach — takie jak Ethereum, które nie mają wewnętrznej interoperacyjności i problemów ze skalowalnością, czasami skutkujące średnią opłatą transakcyjną przekraczającą 100 USD — dla scentralizowanych węzłów, które podważają jeden z trzech filarów blockchain i bezpieczeństwa. Teraz Dojrzała przestrzeń dla zmieniającego Zasady środowiska blockchain, które może pomieścić szeroką gamę uczestników, w tym zwykłych Użytkowników, instytucje i przedsiębiorstwa, bez utraty swoich podstawowych właściwości.


To właśnie te problemy, które od dawna nękały raczkującą przestrzeń DeFi, były impulsem dla naszego wyboru protokołu. Jeden jest zbudowany na wiele lat. Chodzi oczywiście o Cardano. Cardano jest jednym z najdokładniej zbudowanych łańcuchów bloków i jedynym protokołem, który musi być zbudowany od podstaw na podstawie recenzowanych badań. Jest nie tylko zbudowany i wdrożony na solidnym kodzie, ale także dał początek jednej z największych, najsilniejszych i najbardziej inteligentnych społeczności blockchain z ponad milionem użytkowników na platformach społecznościowych.


Do niedawna posiadacze ADA nie byli w stanie wykorzystać swojego udziału w protokole do celów generowania przychodów, co ograniczało wykorzystanie ADA jako środka oszczędnościowego i ograniczoną użyteczność. W rzeczywistości w obiegu jest nieco ponad 16 miliardów ADA, a około 22,7 miliarda jest tymczasowo niedostępnych do handlu poprzez układanie w stosy. Ale układanie w stosy i delegowanie przynosi tylko pewien zysk i pozwala tylko na pewną liczbę przypadków użycia.


Tak więc społeczność Cardano mogłaby skorzystać z tej ogromnej puli niewykorzystanej płynności. Ale co ważniejsze, sam Cardano w końcu ma potencjał, by stać się jednym z największych ekosystemów DeFi na świecie, torując drogę ogromnemu napływowi nowych użytkowników i firm.


 Wraz z pojawieniem się ostatniego twardego widelca Mary, DeFi zostanie w końcu włączony do Cardano, dając wyjątkową okazję do wykorzystania jego unikalnych podstawowych komponentów. Kiedy ta płynność zostanie zapewniona, spodziewamy się, że wiele setek projektów będzie szukało skutecznych sposobów na pozyskanie kapitału na Start w Cardano.


Problem ten potęgują problemy z tradycyjnym paradygmatem scentralizowanego pozyskiwania funduszy; który jest nieefektywny pod względem kosztów, ekskluzywny, narażony na niekorzystne skutki monopolistyczne. To sprawia, że nie jest wystarczająco elastyczny, aby pomieścić wiele przypadków użycia stworzonych przez zdecentralizowane autonomiczne ekosystemy, takie jak DeFi.
Aby przeciwdziałać tym nieoptymalnym rozwiązaniom ekosystemu Cardano, przedstawiamy oparte na Cardano zdecentralizowane narzędzie do pozyskiwania funduszy, OccamRazer, element składowy, który będzie działał jako podstawa nowego ekosystemu.


Ale co z samym protokołem? Kto sprawdza, bada i wybiera odpowiedni podstawowy blockchain dla następnej generacji finansów i gdzie możemy znaleźć funkcje potrzebne do zapewnienia funkcjonowania globalnego zdecentralizowanego systemu finansowego?


Occam.fi -jest to zestaw rozwiązań DeFi dostosowany do Cardano. Occam.fi stworzony, aby zapewnić wiodące na rynku funkcje pulpitu startowego, narzędzi DEX i pul płynności, jest pierwszym i najważniejszym dodatkiem do szybko rozwijającego się krajobrazu Defi Cardano.


Pierwszym składnikiem ekosystemu Occam.fi jest zdecentralizowaną platformą finansowania lub platformą startową o nazwie OccamRazer. Dzięki temu panelowi startowemu nowa generacja rewolucyjnych aplikacji Cardano może znacznie zwiększyć kapitał dzięki możliwościom Ido OccamRazer.


OccamRazer to zdecentralizowane narzędzie do zbierania funduszy, lub wyrzutnia, z pełnym zestawem narzędzi zgodności i RegTech, a także wielofunkcyjny interfejs użytkownika, nadaje się do pracy z szeroką gamą profili zbierania funduszy, występującym jako klucz, który odblokowuje płynność ekosystemu Cardano.


Ponieważ fundusze oparte na AMM do zdecentralizowanego pozyskiwania funduszy, takie jak IDO, są notorycznie nieodpowiednie ze względu na ekstremalną zmienność, wyprzedzające działania i niezdolność do odzwierciedlenia złożoności procesu pozyskiwania funduszy, wprowadzamy nową rodzinę protokołów.


Ciągłe i dyskretne z natury, protokoły te wypełnią tę niszę i zaoferują inteligentne mechanizmy kontraktowe zaprojektowane dla różnych scenariuszy wykorzystania funduszy, prywatnych i publicznych, z nadmiarową i niedostateczną subskrypcją, wymiennymi i innymi.


OccamRazer to potężne, wielofunkcyjne i kompetentnie zaprojektowane rozwiązanie, które pojawiło się w samą porę, aby zrewolucjonizować sposób pozyskiwania i wymiany kapitału w zdecentralizowanych projektach.


Occam zapewnia niedrogie, bezpieczne i szybkie rozwiązania dla projektów opartych na Cardano bez ignorowania wymogów regulacyjnych. Każdy użytkownik będzie mógł uczestniczyć w bezpiecznym i kompatybilnym środowisku oraz korzystać z wszelkiego rodzaju zasobów w harmonijnym i opartym na bodźcach ekosystemie.


Bądź na bieżąco, aby uzyskać informacje na temat unikalnych funkcji Ockhama, a także dowiedzieć się więcej o naszym pierwszym na rynku pomoście produkcyjnym, który umożliwia płynne przenoszenie płynności z Ethereum do Cardano. Upewnij się, że subskrybujesz nasze kanały mediów społecznościowych i bądź pierwszy, gdy osiągniemy kamienie milowe rozwoju i uruchomimy Token OCC!

Komentarze (0)