Privateum (PVM): kryptowaluta-recenzja, recenzje

Privateum 20 / 06 / 21 Bartosz Paluch Goście: 819 Ocena:

Privateum (PVM) to inicjatywa polegająca na świadczeniu prywatnych usług transakcyjnych członkom Związku spółdzielczego, wykorzystująca platformę do wspólnego użytku wewnętrznego.
Transakcje mogą odbywać się w dowolnej formie — towary, usługi, pieniądze Fiat, kryptowaluty i tokeny — wszystkie są traktowane jako akcje. Odpowiednia wizja i strategia rozwoju są przedstawione w białej księdze inicjatywy Privateum.


PRIVATEUM to zintegrowane rozwiązanie prawne, publiczne i techniczne oparte na własnej platformie technologicznej MULTI HOLDINGS LTD, firmy z Wielkiej Brytanii, która przyznaje prawa użytkowania stowarzyszeniu spółdzielczemu.


Privateum działa w pełni na arenie międzynarodowej, jest dostępne na całym świecie zgodnie z charakterem epoki globalizacji biznesu. System inicjatywy Privateum zapewnia integrację firm fintech pod patronatem partnerów prawnych. Model biznesowy Związku Spółdzielni ma na celu rozszerzenie usług finansowych i zarządzania aktywami w pozostałej części świata. W oparciu o technologię Blockchain nasi partnerzy czerpią wszystkie korzyści z niezawodnych, bezpiecznych, szybkich, opłacalnych i wydajnych usług wewnętrznego zarządzania aktywami.


Sieć Privateum jest szczytem bezpiecznej sieci płatności opartej na blockchain dzięki innowacjom technologicznym, takim jak Privateum Ghost Network, opracowanym przez naszych ekspertów i we współpracy z podmiotami prawnymi. Zmniejsza to ryzyko ataków, oszustw związanych z danymi osobowymi i zapewnia naszym klientom możliwość odzyskania dostępu do funduszy w bezpieczny i niezawodny sposób.


Bezpieczeństwo to podróż, a nie miejsce docelowe. Ponieważ każda podróż ma początek, każdy pomysł, dowód koncepcji lub rozwój w Privateum dba o bezpieczeństwo od podstaw. Solidny program Secure SDLC obejmuje szkolenie personelu w określonym języku, modelowanie zagrożeń, skanowanie SAST i DAST itp.i jest okresowo sprawdzany w celu zapewnienia zgodności z najlepszymi praktykami bezpieczeństwa. System produkcji Privateum jest zbudowany zgodnie z zasadami zaufania SOC2 i kontrolą bezpieczeństwa NIST 800-53.


Kompleksowe szyfrowanie; od przeglądarki lub aplikacji mobilnej po dane przechowywane w naszym systemie, informacje są chronione przed wszystkimi, nawet przed nami. Przesyłane dane są szyfrowane przy użyciu TLS 1.2 lub nowszego. Zapisane dane są domyślnie szyfrowane przy użyciu AES-256 z zaplanowaną rotacją kluczy. Wszystkie używane przez nas biblioteki kryptograficzne są oprogramowaniem typu open source, co może zapewnić, że algorytmy szyfrowania nie zostaną potajemnie osadzone w tylnych drzwiach.


Najważniejszą cechą wyróżniającą Privateum jest koncepcja sieci duchów. W tradycyjnej sieci p2p węzły są równie zaangażowane w udostępnianie danych i zasobów sieciowych. Wszystkie te węzły otrzymują taką samą rekompensatę za swój wkład w utrzymanie sieci.


Jednak sieć Privateum, oparta na technologii blockchain "konsorcjum", ma wewnętrzną bezpieczną prywatną sieć blockchain, która znajduje się w chmurze w pamięci i jest odporna na przełączanie awaryjne. Prywatna sieć blockchain jest dozwolona tylko dla klientów Privateum, którzy nawiązali relacje z podmiotem prawnym, partnerem systemu Privateum. Sieć Privateum Ghost można łatwo odzyskać bez utraty danych Klienta i być gotowym do przetworzenia transakcji. Hybrydowe podejście do bezpiecznego rozwiązania korporacyjnego i prywatnej sieci blockchain w szybkiej pamięci RAM zapewnia Klientom bezpieczną, niezawodną, szybką i opłacalną transakcję.


Privateum ma wbudowany wewnętrzny mechanizm gwarantowanej transakcji w sieci prywatnej. Mechanizm SafeTransfer to opatentowane rozwiązanie Privateum, które jest hostowane na prywatnej sieci Privateum i zapewnia dostarczanie środków w ramach transakcji atomowej.


Proof of Authority to algorytm stosowany w sieci Privateum Ghost, który umożliwia stosunkowo szybkie transakcje za pomocą mechanizmu konsensusu opartego na tożsamości jako akcji. Masternody, które nie uczestniczą w kworum świadczących podstawowe usługi, są karane, co ostatecznie prowadzi do ich wykluczenia z prawa do płatności masternody.
W przeciwieństwie do mechanizmu Proof-of-Work, powszechnie nazywanego "górnictwem", nie ma technicznej konkurencji między walidatorami. Ten mechanizm konsensusu nie wymaga prawie żadnej mocy obliczeniowej, a zatem nie wymaga prawie żadnej energii elektrycznej do działania.
PVM to zewnętrzny Token BEP-20, który ma na celu pozyskanie finansowania początkowego na budowę infrastruktury członków PRIVATEUM INITIATIVE, w tym członków społeczności, MULTI HOLDINGS LTD, spółdzielni zrzeszonych w Unii, innych organizacji partnerskich i organizacji.

Komentarze (0)