Shoku-opinie o sklepie

przegląd, opinie o sklepie 10 / 02 / 20 Bartosz Paluch Goście: 671 Ocena:

Shoku-sklep internetowy z różnymi produktami-elektroniką, artykułami samochodowymi, artykułami ogrodniczymi, sportem, zajęciami na świeżym powietrzu i tak dalej. To znaczy duży rynek.
Ale oczywiście tak nie jest. Nie ma tu nic wielkiego, a w ogóle nic nie ma. Po prostu dlatego, że Shoku to kolejny fałszywy sklep internetowy, który stawia sobie za cel szybkie zbieranie pieniędzy od naiwnych klientów, a następnie zniknięcie z obornika. To prawda, że po pewnym czasie oszuści pojawią się na innej domenie, gdzie zrobią to samo, tylko pod innym szyldem. Tutaj nic nie sprzedadzą, nie będzie nawet podróbek. Zabiorą Twoje pieniądze i na tym się skończy.


Jak szukać projektu

SHOKU opinie
Sklep internetowy Shoku.ru oszustwo
Plusy i minusy Shoku
Nie
To nie jest sklep
Brak dokumentów
Hodowane na pieniądze
Shoku-co to za Sklep


Zwykła tania. Używany jest standardowy szablon, który oczywiście nie został zakupiony. Najprawdopodobniej oszuści przygotowali wiele takich szablonów, aby szybko tworzyć nowe fałszywe sklepy i kraść pieniądze. Mają to w strumieniu.


Na stronie nie ma wyraźnych informacji o tym, czym jest ten sklep. Wiek rynku nie został określony, ale weryfikacja domeny wykazała, że ma zaledwie trzy tygodnie. Należy również pamiętać, że nazwa domeny nie pasuje do nazwy sklepu. Strona wyraźnie mówi, że to shoku.ru, natomiast domena już ten moment powinien budzić poważne wątpliwości co do uczciwości tego sklepu.
Szczegóły prawne na stronie są przewidywalne. Dają tylko jakiś adres w Moskwie, pod którym nie można było znaleźć takiego sklepu, ponieważ go tam nie ma. Oczywiście adres jest lewy. Jak można płacić pieniądze w sklepie, który nie jest jasne, co to jest i do której osoby prawnej należy, trudno zrozumieć. Najwyraźniej chodzi o gratisy. Oszuści doskonale to wiedzą, regularnie wabiąc frajerów śmiesznymi rabatami.


Jeśli chodzi o recenzje, jest ich bardzo mało, ponieważ Shoku jest młodym oszustwem, po prostu nie miał jeszcze czasu na hodowanie wielu ludzi. Mam nadzieję, że nie zdąży.

Komunikacja

[email protected]
Z danych kontaktowych wszystko jest również jasne. Oprócz wspomnianej skrzynki elektronicznej jest jeszcze Telefon i wspomniany adres. Pod adresem już powiedzieliśmy, że jest lewy, to samo dotyczy telefonu, ponieważ jest w ogóle fikcyjny. Pozostaje tylko e-mail-solidnie, jak dla sklepu internetowego, nic nie można powiedzieć.


Zdemaskowanie

Sklep internetowy Shoku. Tutaj możemy kupić elektronikę, wszystko dla sportu i aktywności na świeżym powietrzu, Sprzęt AGD, artykuły do naprawy i budowy, Artykuły do domu i domku letniskowego, artykuły sezonowe i artykuły samochodowe. Podsumowując, asortyment jest imponujący.
Obiecują najniższe ceny za dostawę towarów, różne metody płatności i przyjemne rabaty dla Stałych Klientów.
Możesz zapłacić za zamówienie Kartą kredytową, przelewem na pokwitowanie. Ani słowa o częściowej przedpłacie i wysyłce za pobraniem. Oznacza to, że musisz zapłacić wszystko na raz.
Shoku-Fake shop


To, jak hoduje Shoku, powinno być jasne dla wszystkich. Nieistniejący sklep internetowy bez dokumentów i prawdziwego adresu, bez historii itp., oferuje nam szeroki asortyment, który nie jest jasne, gdzie jest przechowywany i musisz zapłacić wszystko, bez częściowych przedpłat.
Oczywiście oszuści natychmiast przywłaszczą Twoje pieniądze, aw zamian nic nie otrzymasz. Nic nie zostanie Ci sprzedane, ponieważ Shoku nie ma żadnych towarów. Kontakt z oszustami nie zadziała, bo kontakty są lewicowe.


Werdykt

Korzystaj z Usług wyłącznie sprawdzonych sklepów internetowych. Tanie, takie jak Shoku, są tworzone tylko po to, by rozwodzić się za pieniądze. Stuprocentowe oszustwo, fałszywy rynek.

Komentarze (0)