Legendarny motorower Vespa wykonany we współpracy z Diorem

Przyjemny motorower dla fashionistek 09 / 06 / 21 Bartosz Paluch Goście: 504 Ocena:

Dzisiaj zebraliśmy się w studio i zaczęliśmy omawiać różne pojazdy. Jeden z moich kolegów powiedział, że jest motorower Ryga. Na przykład musisz go kupić i opowiedzieć o nim na kanale. Zapytałem, kto to będzie oglądał - nikomu nie znany Stary motorower. Oto sprawa Vespa!
Ok, o "Vespie" też raczej nie obejrzą filmu. Ale potem natknąłem się na ciekawą współpracę włoskiej marki z domem modelowym Dior. Nazywa się po prostu: Vespa 946 Christian Dior.
Myślę, że Serezha Kuzmin powinien umieścić motorower na swojej miesięcznej liście niedrogich i przyjemnych dla serca prezentów w czerwcu. Na szczęście jest to wersja limitowana, będzie dostępna w bardzo przyjemnej cenie-nieco ponad 100 000 złotych.
Motorower nie jest nowy, ogłoszony w zeszłym roku, ale trafi do sprzedaży tego lata. Ale z tego też powodu nie stał się mniej interesujący? Zgadzam się, chcesz wiedzieć, za co trzeba zapłacić takie pieniądze?
Motorower otrzymał silnik benzynowy o pojemności 150 cm3. Rozwija bajeczne 12,7 km. to wystarczy włoskim fashionistom, aby zdobyć serca innych ludzi.
W rzeczywistości urok Vespy nie polega na mocy silnika. To Vespa. To jest styl. I zrozumie to każdy, kto zobaczy ten motorower w mieście. Przynajmniej w Berlinie w 2019 roku po pół godziny kręciło się wokół każdego z tych motorowerów.
Współpraca obejmuje nie tylko specjalną kolorystykę Diora z eleganckim designem siedzenia. Otrzymasz również specjalnie wykonany kask i futerał przymocowany do bagażnika, a także torbę Dior Book Tote o wartości 25 000złotych:
Akcesoria, które zbiegną się z wydaniem motoroweru Vespa 946 Christian Dior, będą dostępne do kupienia w butikach Dior na całym świecie.
Motorower z limitowanej edycji będzie dostępny latem. Cena orientacyjna przekroczy kwotę równowartości 100 000 złotych.

Komentarze (0)