Starburst
Starburst slot

Funkcje

Oprogramowanie:
NetEnt
Kołowrotki:
5
Linie wypłat:
10
Min rozmiar monety:
0.01
Max rozmiar monety:
1
Dziczy:
Features
Automatyczne odtwarzanie:
Features
Progresywny Jackpot:
Cons
Rozpraszać:
Cons
Ocena:
5 / 5

Dlaczego Starburst Slot jest tak popularny?

starburst

Gra hazardowa Starburst Slot zdobyła w ostatnich latach naprawdę dużą popularność.

W przypadku Polski można nawet stwierdzić, że zajmuje ona pierwsze miejsce pod względem renomy w świecie gier slotowych online.

Na popularność tej najnowszej gry składa się wiele elementów. Zacznijmy jednak od przedstawienia pewnych podstawowych faktów na temat tej gry.

Starburst jest grą, która została stworzona na zlecenie popularnego serwisu do gier hazardowych NetENT.

Jest to gra slotowa z 5 aktywnymi walcami i aż 10 możliwymi liniami do obstawienia, co sprawia, że szanse na wygraną są naprawdę duże w porównaniu do innych, bardziej klasycznych gier.

Ranga Casino Bonus Przejrzeć Odwiedzić
1 POBIERZ SWOJE
6400ZŁ ZA DARMO
Przejrzeć Odwiedzić
2 100 darmowe spiny
1,000 monety powitalny bonus
Przejrzeć Odwiedzić
3 Bonus 4000 PLN + 1000 LV spins Przejrzeć Odwiedzić

Sama stylistyka Starburst bardzo przywodzi na myśl lata 80. Klasyczne symbole, błyskające światełka, jaskrawe kolory łączą się z muzyką typową dla starych filmów science-fiction.

Zalety Starbursta

Dość niespotykaną zaletą Starbursta jest zasada win-both-ways. Dzięki niej wygrywa się nie tylko układem od lewej do prawej, ale też od prawej do lewej, co jest naprawdę rzadkim udogodnieniem.

Wybór wysokości stawki jest naprawdę szeroki. Na każdą linię (a tych jak przypominam jest aż 10) można podstawić od 5 gr. do 50 PLN a więc maksymalny zakład to 500 PLN.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby grać wyłącznie za najniższą stawkę, jeśli nie lubisz zbyt dużego ryzyka, ale nadal masz ochotę się rozerwać.

Starburst daje szansę na wygraną naprawdę wysokich sum. Już po zdobyciu czterech takich samych symboli w jednym rzędzie, możesz zgarnąć ponad kilkaset tysięcy złotych!

Na ogół system działa bardzo sprawnie, za co należy pochwalić programistów tworzących stronę internetową kasyna.

darmowe spiny starburst bez depozytuW Starbuście standardowy wskaźnik RTP (Zwrot do grającego) wynosi aż 96%, więc ryzyko przegranej jest stosunkowo niskie.

Przed przystąpieniem do rozgrywki gracz może podjąć decyzję, czy rozgrywkę toczyć samemu i decydować o momencie zatrzymania walców, albo zdać się na decyzję maszyny.

Nie zmienia to jednak w żadnym wypadku prawdopodobieństwa wygranej.

Darmowe spiny Starburst bez depozytu

Jedną z najczęściej wymienianych zalet tej gry są darmowe spiny Starburst bez depozytu.

Oznacza to, że świeżo po zarejestrowaniu się na portalu otrzymujesz na swój użytek pewną liczbą „spinów” (co można tłumaczyć jako „zakręcenia”).

Używając ich możesz pociągnąć za dźwignię wirtualnego jednorękiego bandyty i wygrać pewną sumę pieniędzy bez wpłacania żadnych pieniędzy!

Oferta ta służy przyciągnięciu do gry nowych użytkowników, którzy dużo chętniej zapoznają się z tym tytułem, jeśli nie będą musieli ponosić na samym początku żadnych kosztów.

Oprócz darmowych spinów otrzymywanych na samym początku istnieje możliwość zdobycia ich więcej w trakcie gry.

Wszystko to dzięki możliwości wylosowania symbolu Wild (może pojawić się tylko na którymś z środkowych walców).

Inne wersje Starbursta

W zależności od kasyna udostępniającego swoją wersję gry w Starburst będziesz mógł zagrać także w darmową wersję, używając wyłącznie fikcyjnych środków.

Dzięki temu będziesz mógł zapoznać się ze sposobem gry oraz wypróbować wszystkie elementy gry zupełnie za darmo.

free spins no deposit starburstChoć oczywiście, jeśli liczysz na wygraną, nie obejdzie się bez wkładu własnego.

Starburst naturalnie szybko został przystosowany do wersji mobilnej. Jeśli zatem twój telefon lub tablet posiada dostęp do Internetu, możesz grać bez problemu.

Zanim jednak rozpoczniesz warto zastosować się do jednej zasady – lepiej nie zaczynać gry w miejscu gdzie grozić ci może nagłe rozłączenie, aby uniknąć nieprzyjemności z tym związanych.

Zagraj teraz

Dodaj komentarz