Telegram TIME FOR MONEY Mark Thunder - opinie o prognozach

Telegram TIME FOR MONEY przegląd 19 / 05 / 21 Bartosz Paluch Goście: 678 Ocena:

Treść artykułu:
Przegląd telegramów kanału TIME FOR MONEY
Sprawdź kanał TIME FOR MONEY
Prawdziwe recenzje w Internecie


Wniosek

TIME FOR MONEY-kanał Telegram, który zapewnia możliwość zakupu prawdziwych prognoz na Wydarzenia sportowe. Czy można zaufać Markowi Gromowowi?
Ciągły napływ nowych kanałów kablowych, w których rzekomo nieznane osoby zapewniają, że są ekspertami sportowymi, tworzą prognozy na przyszłe wydarzenia sportowe. Oferta dla tych, którzy chcą kupić prognozy, postawić zakład u bukmachera i zarabiać pieniądze. Można nie pracować i zarabiać na zakładach sportowych?


W takim przypadku masz gwarancję utraty pieniędzy i nikt nie pomoże im je odzyskać. Istnieją prawdziwe recenzje, które potwierdzają, że ten projekt jest po prostu pompowaniem pieniędzy od łatwowiernych użytkowników Internetu. Dlatego rozważymy szczegółowo projekt TIME FOR MONEY i powiemy całą prawdę o zarabianiu na zakładach sportowych.


Powiązane nazwy projektu:

TIME FOR MONEY-prognozy dla sportu.
Adres strony:
https://t.me/timeformoneyru
Kontakt: @ mark_gromow
Przegląd telegramów kanału TIME FOR MONEY


Według legendy Mark Gromow zarabia na zakładach sportowych. Z powodzeniem działa w branży zakładów sportowych, od dawna prowadzi grupę VIP, w której sprzedaje swoje prognozy. Mark stwierdza, że wszyscy uczestnicy zarabiają na zakładach i otrzymują prawdziwe pieniądze. Teraz Mark postanowił rozszerzyć swoją grupę VIP i sprzedaje prognozy po najniższych cenach.
Ważne! Jeśli napotkałeś ten projekt, opisz swoje wrażenie, problemy, które pojawiły się w komentarzach na naszej stronie. Twoja opinia bardzo pomoże pozostałym internautom wyciągnąć wnioski na temat projektu TIME FOR MONEY.


Członkowie grupy mogą kupować prognozy i dalej obstawiać zakłady. Mark twierdzi, że gwarantuje sukces. W przypadku przegranego zakładu jest gotów zrekompensować straty finansowe lub wydać świeże prognozy całkowicie za darmo. Twierdzi się, że Mark ceni swoją reputację i pomaga ludziom, a nie jako kolejni "pseudo-Kapperzy", którzy tylko przypisują pieniądze innych ludzi.
Sprawdź kanał TIME FOR MONEY


Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to jakaś nowa grupa z uczciwą osobą, która pomaga ludziom zarabiać pieniądze. W rzeczywistości jest to typowy smoczek, który został stworzony, aby oszukać łatwowiernych ludzi.


Piękna Legenda Marka, zarabia pieniądze, pomaga, sprzedaje gwarantowane prognozy. Po prostu nie ma prawdziwych danych o sukcesie, dokładności prognoz, nie mówiąc już o danych prawnych, ponieważ ludzie kupują "produkt" za prawdziwe pieniądze.


Grupa była wypełniona botami, które można kupić za niewielkie pieniądze. Jeśli spojrzysz na statystyki kanału, stale subskrybuje go 20-30 osób dziennie,a 3-10 jest wypisywanych. Ponadto, jeśli zauważysz statystyki,boty są zamawiane od 12 po południu do 17 wieczorem. W pozostałym okresie czasu tylko wypisać.


Okazuje się, że ten kanał Telegram po prostu sprzedaje losowe zakłady sportowe. Ludzie kupują, obstawiają we wspomnianym bukmacherze i przegrywają. Twórca kanału telegram zarabia na sprzedaży zakładów i od opłat polecających bukmachera. Nikt nie pomoże Ci odzyskać pieniędzy. Deklarowane gwarancje zwrotu pieniędzy są bezczelnym kłamstwem.
Prawdziwe recenzje w Internecie


W Internecie są już prawdziwe recenzje, że ludzie tracą pieniądze z tych zakładów sportowych. Nikt nie wygrał według podanych prognoz. Ludzie narzekają, że ten kanał jest prowadzony przez oszusta, któremu nie można ufać.


Nikt nigdy nie był w stanie odzyskać swoich pieniędzy. Administrator grupy ignoruje wszystkie wiadomości i nie zwraca strat finansowych.

Wniosek

TIME FOR MONEY to typowy Telegram oszustów. Nie ma prawdziwych informacji lub faktów, że kupując te prognozy można zarobić prawdziwe pieniądze. Dlatego zdecydowanie nie zaleca się ufania tej osobie iw żadnym wypadku nie kupuj prognoz.
TIME FOR MONEY-recenzje
Olga Makiejewa
Młody autor i ekspert projektu Seoseed.ru -posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie do produktywnej pracy. Duża wiedza na temat bezpieczeństwa w Internecie.


Typowa przygoda oszustów. Przekręcony kanał telegramu, ciągłe kłamstwo, nie ma dowodów na sukces ani zwrot pieniędzy. Dlatego bądź ostrożny i sprawdź wszelkie projekty przed zainwestowaniem pieniędzy.


Ranking niezawodności TIME FOR MONEY
Gwarancja
0
Zaufanie
0
W sumie
0
Typowy przekręt!

Komentarze (0)